faddmanab - Ett genuint familjeföretag med tradition

Kontakt

Fåddman AB

Konsumentkontakt - Segeltorp

Ekhagsvägen 2
141 71 Segeltorp

Tel: 08-556 36 100
Fax: 08-885144
E-post: info@faddman.se

Besöksadress - Saltmästarn Mantorp

Magasinsvägen 40
590 18 Mantorp

Tel: 0142-289 60
Fax: 0142-21012
E-post: info@faddman.se

Besöksadress - Segeltorp

Fåddman Segeltorp
Ekhagsvägen 2
141 71 Segeltorp

Tel: 08-556 36 100
Fax: 08-885144
E-post: info@faddman.se
Andreas Bornmo
Försäljningschef
Tel: 08 – 556 361 03
Mobil: 070- 394 03 00
E-post: andreas@faddman.se
Robert Edin
Key Account Manager
Tel: 08 – 556 361 13
Mobil: 076 – 780 97 45
E-post: robert.edin@faddman.se
Ann-Charlott Andersson
Kvalitetassistent / Quality assistant
Mobil: 070 – 819 38 00
E-post: ann-charlott.andersson@faddman.se
Monika Bäckström
Kvalitetassistent / Quality assistant
Mobil: 070 – 671 30 30
E-post: monika.backstrom@faddman.se
Annette Asp Lindström
Kvalitets- och miljöchef / Quality and Environmental Manager
Mobil: 070-7545928
E-post: annette.asp@faddman.se
Artur Szymczak
Platschef Segeltorp
Tel: 08 – 556 361 15
E-post: Artur@faddman.se
Björn Nyberg
Teknikchef Mantorp
Mobil: 0705-851070
E-post: bjorn.nyberg@faddman.se
Niclas Helander
Produktionsledare
Mobil: 0707-816090
E-post: niclas.helander@faddman.se