faddmanab - Ett genuint familjeföretag med tradition

Kontakt

Fåddman AB

Konsumentkontakt - Segeltorp

Ekhagsvägen 2
141 71 Segeltorp

Tel: 08-556 36 100
E-post: info@faddman.se

Besöksadress - Saltmästarn Mantorp

Magasinsvägen 40
590 18 Mantorp

Tel: 070-5645878
E-post: info@faddman.se

Besöksadress - Segeltorp

Fåddman Segeltorp
Ekhagsvägen 2
141 71 Segeltorp

Tel: 08-556 36 100
E-post: info@faddman.se
Marcus Schempp
VD
Mobil: 070-597 36 33
E-post: marcus@faddman.se
Peter Schempp
Produktionschef
Mobil: 070-597 36 34
E-post: peter@faddman.se
Andreas Bornmo
Försäljningschef
Mobil: 070- 394 03 00
E-post: andreas@faddman.se
Robert Edin
Key Account Manager
Mobil: 076 – 780 97 45
E-post: robert.edin@faddman.se
Ann-Charlott Andersson
Kvalitetassistent / Quality assistant
Mobil: 070 – 819 38 00
E-post: ann-charlott.andersson@faddman.se
Annette Asp Lindström
Kvalitets- och miljöchef / Quality and Environmental Manager
Mobil: 070-7545928
E-post: annette.asp@faddman.se
Dennis Jansson
Ekonomichef
Mobil: 076-047 63 24
E-post: Dennis.jansson@faddman.se
Artur Szymczak
Platschef Segeltorp
Tel: 08 – 556 361 15
E-post: Artur@faddman.se
Patrik Ledström
Teknikchef Mantorp
Mobil: 0703-169950
E-post: patrick.ledstrom@faddman.se
Claus Charmig
Export Manager
Mobil: +45 26702061
E-post: claus@faddman.se
Maria Thor Sjö
Sälj- & marknadssupport
Tel: 08-556 361 06
E-post: maria@faddman.se
Fredrik Gustafsson
Platschef Mantorp
Mobil: 070-283 39 05
E-post: fredrik.gustafsson@faddman.se